Tolerancijos diena

2019 lapkričio 20

Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti jau septynioliktus metus inicijuoja lapkričio 16-osios – Tarptautinės tolerancijos dienos paminėjimą Lietuvoje.

Šiai pilietinei iniciatyvai paminėti lapkričio 15 d. mokykloje organizuota netradicinė ugdymo diena. Šiais metais Tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos Švyturys. Švyturys kaip simbolis reiškia pagalbą, nes rodo kelią laivams, ieškantiems kranto, padeda neužplaukti ant seklumos. Visi kartu gaminome, piešėme švyturius ir organizavome jų pristatymą mokyklos bendruomenėje. Aptarėme žodžio „tolerancija”, švyturio, kaip statinio prasmę ir reikšmę. Taip pat įteikėme padėkas mokytojams ir mokiniams už dalyvavimą respublikinėje piešinių parodoje „Aš – toks, tu – kitoks ir pasaulis tampa spalvotas!”.

tolerancija 3

Daugiau nuotraukų