MANO NUVEIKTI DARBAI BIBLIOTEKOJE

Mokyklos bibliotekininkė Vilma Jasulaitytė, psichologo asistentė Milda Cibulskytė ir vyresniųjų klasių mokiniai dalyvavo akcijoje „Mano nuveikti darbai bibliotekoje“, kurią organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.

2016 m spalio 14 d. mokyklos bibliotekoje buvo organizuojamas renginys, kurio metu bibliotekininkė supažindino mokinius su bibliotekų istorija, papasakojo apie žymiausias pasaulio bibliotekas, akcentavo, kad 2016 metai – Bibliotekų metai. Po to vyko biblioterapijos užsiėmimas. Su vyresnių klasių mokiniais buvo skaitomos ir analizuojamos paauglių pamėgto Džeromo Deivido Selindžerio romano „Rugiuose prie bedugnės“ ištraukos. Perskaičius ištraukas, vaikai buvo kviečiami refleksijai, kaip jie jautėsi konkrečioje ištraukoje, ar gyvenime buvo momentų, kai jie taip jautėsi, kaip knygos herojai. Mokiniai gana aktyviai įsitraukė į kūrinio ištraukų analizavimą bei įvardino jausmus, kuriuos, jų nuomone, išgyveno knygos herojai, bei jie patys skaitydami romano ištraukas.