LSOK vidutinio intelekto sutrikimo atletų netradicinių žaidimų čempionatas

2021 lapkričio 19

Mūsų mokyklos lavinamųjų klasių mokinių komanda lapkričio 18 dieną dalyvavo, pirmą kartą organizuotoje LSOK vidutinio intelekto sutrikimo atletų netradicinių žaidimų čempionate, kurį organizavo Kelmės specialioji mokykla.

komandaPirmą kartą Lietuvos Specialiosios Olimpiados komiteto vidutinio intelekto sutrikimo atletų netradicinių žaidimų čempionatas Kelmės specialiosios mokyklos darbuotojų iniciatyva vyko Kelmės Sporto centre. Dalyvavo 9 komandos iš Kybartų Rasos, Šiaulių "Ringuvos", Žagarės ir Kelmės specialiųjų, Kazlų Rūdos "Saulės" mokyklų, Telšių apskriteis neįgalųjų sporto klubo "Atletas", Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro, Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos specialiojo ugdymo skyriaus ir Kelmės specialiosios mokyklos dienos socialinės globos padalinio.

Daugiau nuotraukų

kkk