Judesio korekcijos specialistas

         Kineziterapija

       Kineziterapija – tai gydymas judesiu ir fiziniais veiksmais. Kineziterapijos pratimai atliekami su kamuoliais, lazdomis, gumomis, įvairiais sportiniais prietaisais, kurie treniruotę padaro efektyvią. Kineziterapijos pratimai taip pat padeda atnaujinti, pagerinti ir išlaikyti kaulų, raumenų, širdies kraujagyslių bei kitų sistemų funkcinę būklę.

       Vilkaviškio r. Kybartų „Rasos“ specialiojoje mokykloje sudaromos programos vaikų kineziterapijai. Pagal sudarytas programas kineziterapijos pratimus galima atlikti ir namų sąlygomis.

       Kineziterapijos užsiėmimai
       Individualūs kineziterapijos užsiėmimai taikomi:

  • netaisyklingai kūno laikysenai, esant įvairiems stuburo iškrypimams, dubens padėties pokyčiams atstatyti;
  • judesių amplitudės didinimui;
  • raumenų stiprinimui;
  • lankstumo didinimui;
  • pusiausvyros gerinimui.

Individuali kineziterapijos programa taip pat taikoma traumoms gydyti ir joms išvengti. Procedūros trukmė - 40 min.

       Vandens masažas

       Povandeninis masažas – tai gydymo metodas, kai pacientui esant vandenyje, jo kūnas yra masažuojamas stipria vandens srove. Procedūra gerina kraujotaką ir limfotaką, audinių mitybą, atpalaiduoja raumenis, nuskausmina. Povandeninių srovių masažas rekomenduojamas sergantiems kaulų ir sąnarių, neurologinėmis ligomis, stuburo osteochondroze, virškinimo bei medžiagų apykaitos susirgimams, taip pat rekomenduojamas turintiems viršsvorio, celiulito profilaktikai. Povandeninis masažas gerina medžiagų apykaitą, kraujotaką, grūdina, stiprina raumenis.