Vizija, misija

Atnaujinta 2022 m. gegužės 3 d.

MOKYKLOS VEIKLOS STRATEGIJA

Vizija

Emociškai saugi ir sveikatai palanki, teikianti kokybiškas ugdymo(si) paslaugas, puoselėjanti tradicijas ir visapusišką asmens formavimąsi įstaiga.

Misija

Švietimo įstaiga, teikianti kokybišką individualizuotą mokymą, kurianti fiziškai ir psichologiškai saugią, inovatyvią, bendruomenės narių sveikatą stiprinančią mokymo(si) ir ugdymo(si) aplinką. Sudaranti sąlygas ir galimybes skirtingų poreikių, interesų mokiniams stiprinti bendruomenės tapatumo jausmą.

Filosofija

Mokomės ne mokyklai, o gyvenimui (romėnų filosofas Lucius Annaeus Seneca).

Vertybės

• Aktyvumas – mokiniai gebės planuoti ir apmąstyti mokymąsi.
  • Kūrybiškumas – mokiniai aktyviai dalyvaus pamokoje, įgyvendins naujas idėjas.
  • Atvirumas pokyčiams – mokiniai nuolat mokysis ir tobulės, gilins žinias bendraudami ir bendradarbiaudami.
  • Pilietiškumas – mokiniai gilins žinias apie gimtąjį kraštą, jo istoriją, dalyvaus prasmingoje socialinėje veikloje.