RUGSĖJO PIRMOSIOS ŠVENTĖ

2016 m. Rugsėjo 1-ąją dieną Kybartų ,,Rasos“ specialiosios mokyklos mokiniai ir mokytojai buvo pakviesti ,,plaukti laivu į Žinių ir atradimų šalį“ t. y. dalyvauti šventinėje programoje pasitinkant naujus mokslo metus.

Kad galėtų patekti į šį ,,laivą“ mokiniai ir mokytojai turėjo atlikti keletą užduočių (sudėti iš raidžių laivo pavadinimą, išsiaiškinti plaukiančiųjų skaičių, sužinoti, kas slypi slaptajame siuntinyje) ir ritualų (atsisveikinti su vasara, išvalyti galvas nuo nereikalingų minčių, pasitepti rankas stropumo balzamu), padainuoti ir pašokti. Gero vėjo keliautojams linkėjo į svečius atvykusi Vilkaviškio r. Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė, mokyklos direktorė Lilija Žilinskienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Eglė Labašauskienė.

Kviečiame pasižiūrėti akimirkas iš rugsėjo pirmosios šventės: