RUDENĖLIO ŠVENTĖ

Vėstantis oras ir vėjyje šokantys margi lapai mums pranešė- atėjo laikas pasidžiaugti nudirbtais sunkiais darbais bei surinktomis gausiomis rudens gėrybėmis.

3-4 spec. klasėje nuotaika buvo puiki, nes klasėje - Rudenėlio šventė. Šventės metu vyko viktorina. Vaikams reikėjo įminti mįsles, paskanavus, įvardinti daržoves užrištomis akimis, lenktyniauti bulvės lupimo varžybose, dainuoti daineles ir deklamuoti eilėraščius. Mūsų šventėje dalyvavo daug svečių: mokyklos direktorė Lilija Žilinskienė, pavaduotoja ugdymui Eglė Labašauskienė, soc. pedagogė Dovilė Sušinskienė, mok. P. Volungevičius ir mūsų draugai, soc. įgūdžių lav. klasės mokiniai. Rudenėlio šventėje vaidinome pasaką „Ropė“. Draugiškai  visi iš gamtinės medžiagos darėme bendrą darbelį „Ežiukas“. Šventės pabaigoje visi vaišinomės skania mok. P. Volungevičiaus išvirta vaistažolių arbata ir virėjos Danutės keptais pyragais.