TOLERANCIJOS PAUKŠTĖ

2016 m. lapkričio 16 d. Kybartų "Rasos" specialiojoje mokykloje buvo organizuojamas renginys skirtas Tolerancijos dienai paminėti "Priimk mane taikiai".

Į šventę atvyko  mokiniai iš Sūdavos pagrindinės mokyklos, Vilkaviškio „Ąžuolo“ progimnazijos,  Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos, Kazlų Rūdos specialiosios mokyklos, Kybartų  „Saulės progimnazijos. Renginio metu mokinai gamino Taikos balandžius, bendravo. Kiekvienos mokyklos mokiniai buvo paruošę meninę kompoziciją: "Keturios žvakės", liaudies pasaka „Pirštinė“, lyrinė kompozicija  " Paukščio giesmė ", bei muzikinius kūrinius. Renginio metu Kybartų „Rasos“ specialiosios mokyklos mokiniai priminė: kas yra Tolerancija, kam ji reikalinga, ar reikia toleruoti viską, ar daug yra tolerantiškų žmonių aplink mus ir t.t.

Ačiū visiems dalyvavusiems!